ExTazerski.4ra
Zgłaszaj Na Bieżąco

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-09-04 15:59:17

LunaTheWolf
Użytkownik
Dołączył: 2015-09-04
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 43.0.2357.81

Podanie na Admina

Czy posiadasz VIP: Nie nie mam VIP ale za to jestem Moderatorem [dblpt]D
O jaka range Sie Starasz: Staram się o range Admin ^^
Twój nick: LunaTheWolf
Twoje imię: Zuzanna
Twój wiek: 13
Jak długo grasz w Minecrafta? : Oj bardzo długo! to była pierwsza gra jaka gralam na kompie! Czyli mniej więcej 5-6 lat [dblpt])
Co już zrobiłeś dla Naszego Serwera?: Co zrobiłam? Budowałam! No ... może nie dokońca ... Pogamałam ExTazerowi [dblpt]P
Jak długo grasz na naszym serwerze? : Od 1 edycji ... a na wersji skyblock gram od początku ^^
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : W wakacje moge siedzieć cały dzień! Rekord: 08:00 - 00:00 ... ta po co to pisze? xD W wakacje moge siedzieć 3-5 gdz. a weekendy o wiele dłużej [dblpt]D (sry ale ja mam Gimba jeżeli wiecie o co chodzi [dblpt][slash])
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : Hmmm ... moze dodac kilka warpów np. warp pvp oraz możę dodać VipRoom. Najlepszym dla mnie pomysłem (który przed chwilą wymyśliłam) jest zrobić pokój wymiany, czyli taki pokoj gdzie będziecie mogli wymieniać się z graczami różnymi rzeczami (spokojnie oszustwo itp. bedzie można zgłosić)
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Sama niewiem [dblpt]D Może dlatego że mam dużo pomysłow? Heh sami zdecydujcie po tym co napisałam ^^
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : Raczej nie ... poza rolą gracza? Nie ^^
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Tak posiadam skype [dblpt])
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Nic dodać nic ująć! Wszystko co powinno być ode mnie już napisałam! Zaraz, zaraz ... to po co tu to dopisałam? [dblpt]D


LunaLikeLOL

Offline

#2 2015-09-04 16:04:52

Niki
Administrator
Dołączył: 2015-08-21
Liczba postów: 11
Windows 8.1Chrome 45.0.2454.85

Odp: Podanie na Admina

Witam .
Jestem na Tak , zobaczmy Opinie Graczy , zwolaj graczy do Tego Posta Niech Sami sie wypowiedza na ten temat .
//Czekam

Wiadomość dodana po 1 h 47 min 06 s:
//Przyjmuje Na Okres Probny

//Zamykam


Mam Cie Na Oku Pamietaj

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
rrsp184 - ciemnogrod - bezpieczenstwonarodoweimedzynarodowe2015 - threejspolska - thechange